KONSULTACJA INDYWIDUALNA
PRZED SZKOLENIEM

Konsultacja indywidualna przed szkoleniem – po co całe to zamieszanie? Coraz więcej trenerów wymaga konsultacji indywidualnej przed przyjęciem psiaka do Psiego Przedszkola lub Szkoły – po co całe to zamieszanie? Będą testować czy mój pies w ogóle ma szanse zakwalifikować się do Akademii? A może to zwyczajne niepotrzebny wydatek – wyłudzanie pieniędzy? – przecież i tak wszystkiego nauczy się w grupie szkoleniowej!

szkolenie psów

KONSULTACJA INDYWIDUALNA JEST BARDZO ISTOTNA!

Psia szkoła to nie tylko nauka komend, to przede wszystkim praca nad prawidłową relacją psa i opiekuna.

Konsultacja indywidualna trwa od 1,5 godziny. W jej trakcie trener/behawiorysta zbiera obszerny wywiad na temat waszego pupila – skąd pochodzi, od kiedy jest w waszym domu, jak wygląda dzień szczeniaka, co je, gdzie śpi i jak długo, jak wyglądają relacje pieska z domownikami, jak się bawicie, jak wyglądają spacery, a także będzie miał sposobność zaobserwować jak wygląda codzienność i środowisko waszego psa.

W trakcie konsultacji po zebraniu wywiadu trener/behawiorysta

✓ udzieli wam niezbędnych wskazówek dotyczących życia codziennego waszego pupila
✓ skoryguje błędy
✓ opowie o potrzebach waszego psa i o sposobach ich spełniania – gdzie pies powinien spać i ile, jak go karmić, jak powinny wyglądać spacery, jak bawić się z psem itp.
✓ opowie o podstawach psiej mowy ciała
✓ wyjaśni czy nurtujące was zachowanie jest prawidłowe czy nie, należy pamiętać, iż każdy wiek ma swoje prawa
✓ wyjaśni jak wprowadzać zasady waszego domu, jak być czytelnym, przewidywalnym (przewidywalność daje poczucie bezpieczeństwa) i konsekwentnym w oczach waszego psa, a przez to być darzonym zaufaniem
✓ zidentyfikuje istniejące problemy i zaproponuje rozwiązanie

Konsultacja indywidualna to wyraz rzetelności i profesjonalizmu trenera. Pozwala poznać każdy aspekt życia waszego psa, przez co trener ma pełny obraz na czynniki wpływające na jego zachowania, również w tracie zajęć grupowych. Wychowywanie psa, to nie tylko godzinne zajęcia w psim przedszkolu czy innych zajęciach grupowych, to przede wszystkim oddziaływania opiekunów w codziennych sytuacjach w domu i na spacerze. To dzięki konsultacji indywidualnej trener zna ową codzienność waszego psa i z pełną odpowiedzialnością jest w stanie pokierować prawidłowym rozwojem waszego psa oraz pomóc wam zbudować dobrą, przyjacielską relację, która zaprocentuje w przyszłości.

Ceny

BASIC

  1. Spotkanie pierwsze. Wywiad przeprowadzany on-line.
  2. Spotkanie drugie. Wizyta w domu opiekuna oraz wspólny spacer. Podanie zaleceń. Omówienie szkolenia.
  3. Całkowity czas trwania konsultacji – 1,5 godziny. Koszt 200 z

 

BASIC PLUS

  1. Wywiad oraz wspólny spacer podczas jednej wizyty w domu  opiekuna. Podanie zaleceń. Omówienie szkolenia.
  2. Całkowity czas trwania konsultacji – 1,5 godziny. Koszt 230 zł

 

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Płatność można realizować gotówką lub kartą.