Różne turnusy do wyboru

HOTELIK DOMOWY
Najlepsze wakacje dla Twojego psa!

Hotelik domowy

Nasz hotel dla psów jest wakacyjnym domem naszych czworonożnych gości. Psy przebywają pod stałą opieką naszych trenerek – Kingi i Izy, które zaopiekowały się już wieloma przyjaciółmi Akademii. 

Największy nacisk kładziemy na poczucie bezpieczeństwa i skrupulatne zaspokajanie wszystkich potrzeb – swobodnej eksploracji na długiej smyczy/lince, zabawy, ćwiczeń, spokojnego odpoczynku. Dbamy o dobre samopoczucie psów, staramy się szybko i skutecznie zniwelować stres związany z rozłąką. Pieski mają zapewnione minimum 3 spacery dziennie (dwa około 15 minut i jeden długi ok. 1,5 h.) 

Hotelik ma dwie lokalizacje:

  • na Powiślu (u Kingi), gdzie mamy do dyspozycji piękne tereny zielone do eksploracji.
  • na Starych Włochach (u Izy), spokojna okolica z kilkoma parkami.

Wspólnie zmagania są regularnie dokumentowane i przesyłane do właścicieli! 🙂

Piesków w domu jest maksymalnie trzy (zwykle 1 gość + pies rezydent). Przed przyjazdem organizujemy spacer zapoznawczy, aby ułatwić psu pobyt. Rezydenci obydwu naszych domów hotelowych to dobrze komunikujące się kundelki, które stronią od konfliktów. 

Poczucie bezpieczeństwa psa jest dla nas bardzo ważne, dlatego preferujemy gościć psy, które uczestniczyły w naszych zajęciach, a tym samym znają nas i mamy z nimi pozytywną relacje. Jednocześnie nie wykluczamy żadnych psiaków, każdy jest u nas mile widziany, bez względu na rasę czy wielkość.

W trakcie wspólnego czasu staramy się wspierać gościa zgodnie z naszą najlepszą wiedzą i doświadczeniem. Okresowa zmiana środowiska i opiekuna może nawet wzmocnić psychicznie psa i przygotować go do takich jak i innych trudnych sytuacji w przyszłości. 

Informacje na temat wyprawki oraz szczegółów dotyczących wspólnego życia z Twoim psem uzgodnimy na wspólnym spacerze adaptacyjnym. 

Jeśli chcesz oddać psa pod naszą opiekę skontaktuj się z Kingą pod nr tel. 516 721 877